Strona główna/Aktualności/Nowa placówka Active Place na Woli

Nowa placówka Active Place na Woli

22 sie 2022
Nowa placówka Active Place na Woli

Mamy przyjemność poinformować, że otworzyliśmy nową placówkę Active Place. Klinika pod adresem Jana Ostroroga 21/U5-U6 w Warszawie jest już dostępna dla naszych Pacjentów. W ofercie nowej placówki Active Place znajdują się kojarzone z naszą marką usługi fizjoterapeutyczne. Wiedząc jednak, że do zdrowia należy podchodzić całościowo, zdecydowaliśmy się zaoferować również pomoc psychologiczną. Centrum Psychoterapii Active Place Sense dostępne pod tym samym adresem to nowa, bezpieczna przestrzeń na warszawskiej Woli, w której przyjmują nasi terapeuci i psychiatrzy.

Active Place Wola

Otwarcie nowej placówki to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Jest to kolejny krok milowy w rozwoju marki Active Place. Nie zamierzamy osiadać na laurach – mamy nie tylko wizję i chęć rozwoju, lecz także partnerów oraz wspaniałych Pacjentów, dzięki którym otwarcie Active Place Wola było możliwe.

Dziękujemy z całego serca za przybycie wszystkim naszym pracownikom, rodzinom i przyjaciołom, a specjalne podziękowania kierujemy do naszych partnerów biznesowych i technologicznych oraz inwestorów, bez których Active Place nie byłoby tym, czym dzisiaj jest w świecie polskiej fizjoterapii.

 
Otwarcie Active Place Wola

Serdecznie zapraszamy do zapisów do nowej placówki Active Place na Woli. Nasi specjaliści zadbają o to, aby wizyta przebiegła zgodnie z Państwa oczekiwaniami.