Strona główna/Zespół/Wojciech Wróbel
Wojciech Wróbel

Wojciech Wróbel

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta ortopedyczno-sportowy, trener przygotowania motorycznego i trener FMS zarejestrowany w międzynarodowej bazie Functional Movement

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek fizjoterapia. Na studiach wielokrotnie otrzymywał nagrody dla najlepszego studenta za osiągane wyniki w nauce oraz za działalność naukową na rzecz uczelni w tym w szczególności w zakresie fizjoterapii ortopedyczno-sportowej i przygotowania motorycznego. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach z zagadnień kultury fizycznej, fizjoterapii i zdrowia w pracach badawczych. Wolontariusz w Stowarzyszeniu Fizjoterapia Polska. W życiu zawodowym i naukowym kieruje się sentencją „Repetitio est mater studiorum” –Powtarzanie jest matką uczenia się. Ukończenie specjalności na studiach z zakresu Fizjoterapii i metod terapii manualnej w medycynie sportowej oraz licznych kursów terapii manualnej, treningu funkcjonalnego i przygotowania motorycznego.

Udział w prestiżowych stażach z zakresu fizjoterapii oraz przygotowania motorycznego w klubach z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce.

Moje zainteresowania i pasje to:

  • sport w tym trening siłowy „od paru lat sumiennie zdobywam wiedze z zakresu treningu siłowego i wdrażam ją w praktykę na swoim własnym ciele oraz u pacjentów, ponieważ jak mawia słynna maksyma „bezruch jest chorobą, ruch jest powrotem do zdrowia”
  • muzyka „Jestem absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Pruszkowie w klasie klarnetu”
  • „Dzięki muzyce i sportowi poznałem jak ważna jest sumienność i systematyczność pracy, którą wdrażam w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym”.

Jeżeli masz problem z kontuzją/bólem, chcesz się przygotować w odpowiedni sposób do uprawianej dyscypliny sportu lub chcesz zacząć ze sportem/treningiem w zdrowy i sprawdzony  sposób tak aby nie pojawiła się kontuzja zapraszam do kontaktu.

Gwarantuje pełne zaangażowanie i pozytywne nastawienie podczas naszej współpracy oraz bazowanie na bezpiecznych i sprawdzonych metodach.”

Fizjoterapeuta Wojciech Wróbel przyjmuje w Klinice Active Place Białołęka:

Zakres oferowanych metod fizjoterapii znajduje się w zakładce „Cennik”.