Strona główna/Zespół/Gabriela Droździel
Gabriela Droździel

Gabriela Droździel

Psycholog, psychotraumatolog

Gabriela Droździel jest psychotraumatologiem, psychologiem, terapeutą par. Pracuje przede wszystkim w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Prowadzi konsultacje i terapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży, również z doświadczeniem traumy, terapię i wsparcie dla osób z ADHD i ASD, konsultacje i terapię dla małżeństw i par (bez względu na orientację), diagnozę psychologiczną (ADHD, zaburzenia pamięci, temperament, style osobowości pod kątem klinicznym lub zawodowym, objawy stresu pourazowego – PTSD, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, inne). Szczególnym obszarem jej pracy jest praca w obszarze interwencji kryzysowej i PTSD.

Dzięki wcześniejszym doświadczeniom zawodowym dobrze orientuje się w obszarze psychologii pracy.

Edukacyjnie jest związana Uniwersytetem Humanistyczno-Społecznym w Warszawie (SWPS). Tam ukończyła studia z zakresu psychologii, a następnie studia podyplomowe z diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej (SWPS) oraz studia podyplomowe z psychotraumatologii (SWPS). Ponadto ukończyła szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (CTPB) oraz szkolenie z terapii par i małżeństw w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii (WIP). Mając na uwadze diagnozę i pracę z pacjentami z zaburzeniami neurorozwojowymi, ukończyła dodatkowe szkolenia z obszaru diagnozy pamięci, diagnozy protokołem obserwacji pod kątem autyzmu ADOS-2 oraz szkolenia podnoszące jej kompetencje w terapii traumy: terapia traumy metodą schematów, terapia traumy i PTSD u dzieci i młodzieży.

Podobnie jak każdemu terapeucie pracującemu w nurcie poznawczo-behawioralnemu, bliska jest jej zasada naukowo potwierdzonych technik terapeutycznych, niemniej na człowieka patrzy holistycznie i empatycznie. Łączy wiedzę psychologiczną i psychoedukację z technikami terapii CBT, technikami psychotraumatologii w nurcie terapii narracyjnej, treningami komunikacji (w tym Analizy Transakcyjnej i empatycznej komunikacji – NVC).

Psycholog, psychotraumatolog Gabriela Droździel przyjmuje w Centrum Psychoterapii Active Place Sense:

Zakres udzielanej pomocy psychologicznej znajduje się w zakładce „Cennik”.

Ortopedzi

Jacob Halpern-Nadel

Jacob Halpern-Nadel

Chirurg ortopeda, traumatolog, specjalista leczenia skolioz