Strona główna/Zespół/Martyna Kantorek
Martyna Kantorek
Fizjoterapeuta

Studia wyższe na kierunku Fizjoterapia ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i młodzieży ze skoliozą, wadami postawy takimi jak m.in. stopy płaskie, stopy płasko-koślawe, stopa wydrążona, wady klatki piersiowej. Zdobyta wiedza oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zawodowych, konferencjach naukowych, warsztatach pomaga jej w prawidłowym zdiagnozowaniu problemu oraz zaplanowaniu najskuteczniejszej terapii. W swojej codziennej pracy na każdego pacjenta patrzy indywidualnie oraz dba o przyjazną atmosferę zajęć. Uważa, że najważniejszy jest pacjent, a dobra współpraca z dzieckiem i rodzicami umożliwia osiąganie jak najlepszych efektów pracy.

Prywatnie aktywnie spędza czas- jeżdżąc na rowerze, pływając, czy chodząc po górach. Uwielbia podróże te małe i duże poszukując na nich przygód.

  • PNF podstawowy (Proprioceptiv Neuromuscular Facilitation)
  • PNF i Skoliozy
  • FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz – Kompleksowa Diagnostyka Wad Postawy oraz Skolioz)
  • FITS Master Course (techniki mięśniowo-powięziowe w relaksacji klatki piersiowej. Terapia skolioz w ujęciu wisceralnym)
  • Kinesiotaping (KT1+KT2)