Trening personalny medyczny

Indywidualna jednostka treningowa prowadzona pod okiem wykwalifikowanego trenera

Trening personalny medyczny

 

To indywidualna jednostka treningowa przeprowadzona pod okiem wykfalifikowanego trenera, którego zadaniem jest zaprogramowanie planu treningowego dostosowanego to Twoich celów i potrzeb. Każde rozpoczęcie cyklu treningów poprzedzone jest konsultacją, na której przeprowadzany jest dokładny wywiad z klientem, diagnostyka ruchu w tym testy funkcjonalne.

Trener personalny nie tylko programuje plan treningowy, ale również motywuje do działania, weryfikuje poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz monitoruje i ocenia Twoje postępy.

 

REZERWACJA WIZYTY

Zadzwoń lub napisz do nas.

Trening personalny daje gwarancję osiągnięcia wyznaczonego celu bez względu na to czy jest to trening nastawiony na redukcję tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, zwiększenie wytrzymałości czy ogólnej sprawności fizycznej.

Trening indywidualny doprowadzi Cię do wyznaczonego celu w sposób najbardziej optymalny i bezpieczny. Jednostka treningowa trwa 55 minut
i składa się z rozgrzewki, treningu głównego oraz strechingu końcowego.

Ilość treningów personalnych
w tygodniu zależy głównie od możliwości czasowych klienta, lecz aby osiągnąć wymarzone efekty zaleca się trenować minimum 2 razy w tygodniu.