Sensoric

Nowoczesna platforma stworzona do kreatywnego rozwoju Integracji Sensorycznej u najmłodszych

Podróż do kreatywnego świata !

 

Sensoric to nowoczesna platforma stworzona do kreatywnego rozwoju najmłodszych. Dlaczego najmłodszych? Ponieważ dziecko uczy się przez zabawę i obserwację świata. Dźwięki, przedmioty, poznawanie przez dotyk jest dla niego niesamowitą przygodą. Dodatkowo walorem jest umiejscowienie poszczególnych ćwiczeń w historii, dzięki której młody uczestnik widzi związek pomiędzy wykonywaną pracą i przygodami, które śledzi.

Bohater naszej zabawy, z cudownym głosem lektorki, którą możecie znać z wielu książek dla dzieci, zachęci do wspólnych przygód. Animacja, grafika, i tempo są optymalnie dobrane dla dziecka. Bohater przekazuje ogromną wiedzę z zakresu przyrody, zjawisk,
i życia w nowoczesnym świecie. Kreatywne prace manualne połączone z aktywnością fizyczną dają mnóstwo radości i motywacji. Przybory do zabaw to kolorowe farby, drewno, papier, plastelina wybierane z myślą o bezpieczeństwie i ekologii.

Kim jest Nasz bohater? Tego nie możemy zdradzić… Podpowiemy tylko, że ma dużą wiedzę o świecie i marzy o byciu takim jak My.

Nasze zajęcia podzielone są na dwa etapy:

   1. Doskonałe słuchowisko, twórcze i kreatywne prace plastyczne wsparte bajkową historią.
   2. Druga część jest przepełniona aktywnościami wspierającymi prawidłowy rozwój ruchowy w ciekawej dla dziecka formie m.in.          zabaw i uwielbianych przez dzieci torów przeszkód.

Prowadziliśmy zajęcia dla setek dzieci i z naszego doświadczenia wynika, że brakuje zajęć łączących obie formy rozwoju dziecka. Wiemy że jest  to kluczowe dla jego zrównoważonego rozwoju. Aby zapewnić najwyższą jakość ćwiczeń, są one przeprowadzane pod okiem wykfalifikowanych pedagogów i fizjoterapeutów. W zajęciach uczestniczyć może odpowiednia liczba dzieci, która pozwoli na zapewnienie właściwej atencji osoby prowadzącej.

Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat
Czas trwania zajęć: 50 min
Koszt zajęć to 60 zł
Limit osób na jedną grupę: 6
Zapraszamy!

Więcej informacji o SENSORIC