Pomagamy

Naszym celem, poza praktyką fizjoterapeutyczną
i rehabilitacyjną, jest promowanie zdrowego stylu życia, wspieranie rodziców, dzieci oraz młodzieży w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała

Pomagamy poprzez wspieranie lokalnych i ogólnopolskich inicjatyw

Lokalnie bierzemy udział w spotkaniach, warsztatach i piknikach, które odbywają się na Białołęce, Tarchominie, Targówku, Bródnie oraz okolicznych dzielnicach. Promujemy nasze wartości, budujemy świadomość rodziców i młodzieży, a także szkolimy w zakresie rehabilitacji i profilaktyce wad postawy.

Aby sprawdzić, gdzie możesz nas spotkać – zajrzyj na nasz fanpage.

Wspieramy także szersze akcje, gdyż Active Place to przede wszystkim grupa świadomych i aktywnych osób, które także prywatnie angażują się w wiele inicjatyw. 

Kogo wspieramy?

Pola Krzywicka

Pola Krzywicka

Pomagamy naszej przyjaciółce Poli Krzywickiej 🙂 – cały przychód ze sprzedaży ciepłych napojów w klubie przekazujemy na jej subkonto w Fundacji „Mam Serce”. Tak więc zapraszamy na kawkę lub herbatkę.

Towarzystwo opieki nad ociemniałymi w Laskach

Towarzystwo opieki nad ociemniałymi w Laskach

Od początku istnienia klubu, czyli od maja 2016 roku, wspieramy działalność Stowarzyszenia Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Przed świętami Bożego Narodzenia zamawiamy wyroby ceramiczne, które wykonują niewidome dzieci.

Za wynagrodzenie z naszej strony Ośrodek zyskał, między innymi, część funduszy na przybory do nauki dla dzieci niewidomych, kolonie integracyjne, obozy sportowe oraz nowy samochód – Ford Transit Custom.

Lokalne Społeczności

Chcemy być jak najbliżej Was, aby promować zdrowy tryb życia, duży nacisk kładziemy na pracę z dziećmi, gdyż to właśnie ten okres jest krytyczny dla całego naszego późniejszego życia. Od samego początku istnienia Klubu gościliśmy na licznych piknikach na Białołęce, Bródnie, Targówku, Tarchominie, Legionowie i Radzyminie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Jest to też dla nas wspaniała nauka i możliwość poznania potrzeb naszych sąsiadów. Załączamy garść fotek.