Filozofia

Active Place to wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi ludźmi. Tworzymy je z pasją i troską o Pacjentów. Naszym priorytetem jest leczyć z zaangażowaniem posługując się przy tym najnowszą wiedzą medyczną

Podmiot leczniczy Active Place

 

Jesteśmy PODMIOTEM LECZNICZYM! Spełniając wymagania kwalifikacyjne uzyskaliśmy status podmiotu leczniczego.
Dzięki temu nasi Pacjenci mają pełną gwarancję, że wykonywane przez nas procedury lecznicze świadczone są według standardów medycznych. Ponadto każdy fizjoterapeuta w naszym ośrodku posiada właściwe kwalifikacje zawodowe potwierdzone numerem prawa wykonywania zawodu. Możecie Państwo zweryfikować nasze kompetencje za pomocą wyszukiwarki na stronie Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą oraz na stronie Krajowego Rejestru Fizjoterapeutów.

Jednym z głównych priorytetów jest dla nas dobór kadry medycznej. Dlatego nasz zespół tworzą terapeuci, którzy w swoich dziedzinach są uznawani za specjalistów najwyższej klasy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wizytówkami naszych terapeutów.

Jako ośrodek medyczny dbamy stale o rozwój naukowy. Dlatego, aby efekty wykonywanych u nas procedur leczniczych były skuteczne, uczestniczymy w projektach naukowo-badawczych oraz w konferencjach i szkoleniach. Aktywność naukowa jest jednym z elementów wymaganym od naszych terapeutów.

W naszym ośrodku nie jesteście Państwo dla nas klientami, tylko JESTEŚCIE NASZYMI PACJENTAMI, za których ponosimy pełną odpowiedzialność.

Patronat I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Mamy zgodę i poparcie naszego projektu badań przesiewowych
w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie całej Polski.

Patronat Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego